Trappedoelie was op school (20 november 2015)

Vlieg er eens uit (les groep 6) (4 november 2015)

Kinderboekenweek (7 oktober 2015)

Bloemencorso (11 september 2015)

Koeientuin (9 september 2015)

Paasviering (2 april 2015)

Groep 1-2 naar de kinderboerderij (1 april 2015)

Sponsorloop voor stichting HoPe (19 maart 2015)

Zonnepanelen (13 maart 2015)

Voorstelling Rupsje Nooitgenoeg (5 maart 2015)

Kasteelbezoek groep 6 (4 maart 2015)

Ingebruikname zonnepanelen (5 februari en 25 februari 2015)

Carnaval! (13 februari 2015)

Groep 5 op excusrsie door Lichtenvoorde (20 & 21 januari 2015)

Kerst op school (18 december 2014)

Bibliotheekbezoek groep 6 (8 december 2014)

Sinterklaas op school (5 december 2014)

Opening eerste Pingelveldje van Nederland (3 december 2014)

Een schoenendoos voor Roemenië (21 november 2014)

Zwarte Piet op school (21 november 2014)

Kinderboekenweek (12 oktober 2014)

Groep 3 t/m 8 de handen uit de mouwen tijdens het plakweekend (12 september 2014)

Juffendag groep 1-2 en 5-6 (14 juli 2014)

Koningsspelen (14 mei 2014)

Koningsspelen (25 april 2014)

Voorstelling groep 1-2 Kruis en Mol (24 april 2014)

Bezoek aan juf Dorian (1 april 2014)

Kasteelbezoek groep 6 (31 maart 2014)

Carnaval! (28 februari 2014)

Groep 8 naar het Rijksmuseum (26 februari 2014)

Afscheid van juf Marieke (21 februari 2014)

juf Dorian op bezoek met Sen (18 februari 2014)

de PCCP (Pre-Cito-Caribian-Party) van groep 8 (10 februari 2014)

Sinterklaas op de St. Jorisschool (5 december 2013)

Groep 3 en de Sit en Pietmotoriek (4 december 2013)

Groep 1-2a naar het Kabouterbos (14 november 2013)

Buitengymles groep 5-6 (13 november 2013)

Voorleeswedstrijdfinale (1 november 2013)

Afsluiting kinderboekenweek (18 oktober 2013)

Poppentheater 'Het @apenstaartje voor groep 1 t/m 3 (27 september 2013)

NME groep 5 en 6 (25 september 2013)

Handen uit de mouwen voor het bleomencorso (6 september 2013)

Juffendag groep 1-2 (15 juli 2013)

Juffendag groep 6 (4 juli 2013)

de Koningsspelen (26 april 2013)

Groep 4 op ontdekkingstocht in de natuur (9 april 2013)

Afsluiting Vastenactie en Paasviering (28 maart 2013)

Juf Wilma Knippenborg ziet Sarah! - met filmpje! (26 maart 2013)

Verslag Fancyfair groep 4a - met filmpje! (15 maart 2013)

Kasteelbezoek groep 6 (27 februari 2013)

Carnaval op de Jorisschool (8 februari 2013)

Kerstviering op school (20 december 2012)

Sinterklaas op school (5 december 2012)

Leve de Liefde! Introdans in groep 5 en 6 (19 november 2012)

Hutspot uit de Tachtigjarige Oorlog groep 7 (9 november 2012)

Herhalingsles KlasseKids groep 7 (9 november 2012)

Nationaal Schoolontbijt (31 oktober 2012)

100 jaar school in groep 3 (10 oktober 2012)

NME Herfstles groep 6 (9 oktober 2012)

Feestweek 100 jaar school! (1 oktober 2012)

Jorisschool helpt bij bloemencorso (9 september 2012)

Opening van de kleuterschool in Huaycuñuta (10 juli 2012)

De laatse Klassekidslessen (juni 2012)

Schoolreisje, groep 5 en 6 (26 juni 2012)

Dansen met juf Janiek, groep 3b (juni 2012)

Avondvierdaagse (20, 21, 22 en 23 juni 2012)

Een imker in groep 5 en 6 (12 juni 2012)

de Jorisdag - Olympische Spelen (5 juni 2012)

Vakantiebeurs Azië groep 8 (23 mei 2012)

de Grote Rekendag (18 april 2012)

Taalcompacten in groep 5 (april 2012)

Klassekids groep 6a (maart-april 2012)

Rekenles groep 6a (10 april 2012)

Paasviering en afsluiting Vastenactie (5 april 2012)

Sponsorloop voor Stichting HoPe (28 maart 2012)

Groep 1-2 op kraamvisite bij Suus (16 maart 2012)

Onderwijsstaking in de ArenA (7 maart 2012)

Carnaval(17 februari 2012)

Thema "Snel weer beter worden" groep 1-2 (16 februari 2012)

Twan Terpstra voorleeskampioen van Lichtenvoorde(11 februari 2012)

IJspret (9 februari 2012)

Popstars finale (27 februari 2012)

Suus van juf Dorian en Jerker al op school (14 januari 2012)

Kerst (22 december 2011)

Tafeltennis groep 5 (16 december 2011)

Sintgerklaasfeest (5 december 2011)

Mi project Vikingen (29 november 2011)

Een Abraham en een Sarah (28 november 2011)

De Strooipiet op bezoek (18 november 2011)

Zwemmen voor water (17 november 2011)

Tutorlezen groep 3 tot en met 8 (13 november 2011)

Somplextra groep 6, 7 & 8 (13 november 2011)

Kinderboekenweek (5- 14 oktober 2011)

Lekker even ontspannen! Massage in groep 5 (28 september - 12 oktober 2011)

Mi-project 'Van bovenaf!' (30 september 2011)

Meehelpen aan de corsowagen (13 september 2011)

Oefenen fanfare (6 september 2011)

Afsluiting Pestproject (2 september 2011)

Studiedag team (15 juni 2011)

Themadagen 'Terug naar de Prehistorie' (30, 31 mei en 1 juni 2011)

Juf Anja 50 jaar (24 mei 2011)

Vastenactie (15 april 2011)

Schoolvoetbal (6 & 13 april 2011)

Boomfeestdag (23 maart 2011)

Weg met zwerfafval! (18 maart 2011)

Carnaval (4 maart 2011)

Groep 5 naar de NME (12 januari 2011)

Kerstviering (16 december 2010)

Sinterklaas op school (3 december 2010)

de Strooipiet op school (22 november 2010)

Voorleeswedstrijd (19 oktober 2010)

Kinderboekenweek (6 - 15 oktober 2010)

Dag van de leraar (5 oktober 2010)

Schoolplein in een groen jasje (2 oktober 2010)

Schoolhandbaltoernooi (26 september 2010)

Schutterskoningin Anja (15 september 2010)

Streetwise groep 1 tot en met 8 (30 augustus 2010)

Het afscheid van juf Aly en juf Fien (30 juni 2010)

Egelpad groep 3 & 4 (22 juni 2010)

Slachtbal groep 7 & 8 (11 juni 2010)

Schoolreisje groep 5& 6 (7 juni 2010)

Jorisdag (25 mei 2010)

Annie M.G. Schmidtweek groep 4 (18 mei 2010)

MI-thema 'Kunst' groep 1, 2 & 3 (14 mei 2010)

Juf Anke en meester Godfried 25 jaar op school (23 april 2010)

Groep 7-8 op de fiets naar Groenlo (21 april 2010)

De Grote Rekendag (21 april 2010)

Voetbaltoernooi groep 6,7,& 8 (7 & 14 april 2010)

Klas in het veld groep 7& 8 (14 april 2010)

Waterpolokampioen! (14 maart 2010)

Gemeenteraadsverkiezingen en de brugemeester in de klas (1, 2 & 3 maart 2010)

Voorleeswedstrijd - kwartfinale (27 februari 2010)

Maandsluiting februari en Popstars (26 februari 2010)

Carnaval (12 februari 2010)

Gastles muziek groep 3 (2 februari 2010)

Maandsluiting (29 januari 2010)

IJspret op de ijsbaan (7 januari 2010)

Kerstviering (16 december 2009)

Sint op school (4 december 2009)

Kids-dance groep 1,2 en 3 (18 & 25 november 2009)

Zwarte Piet op school (20 november 2009)

NME groep 6 (13 november 2009)

NME groep 5 (13 november 2009)

Schoolontbijt (4 november 2009)

Voorleeswedstrijd (16 oktober 2009)

KinderBoekenWeek (7-17 oktober 2009)

Handbaltoernooi (20 september 2009)

Bijna kermis... (11 september 2009)

Daar komen we weer allemaal aan... (17 augustus 2009)

MI-projecten groep 3-4 (juni-juli 2009)

De juffenverjaardag in groep 3b (3 juli 2009)

Dramalessen van Bart Kolkman (23 juni 2009)

Een meester op het paard (12 juni 2009)

St. Jorisdag (7 juni 2009)

Handbalfinale Arnhem (27 mei 2009)

Spreekbeurt over windmolens (15 mei 2009)

Juf Wilma voor één dag koningin (22 april 2009)

Voetbaltoernooi (8 & 15 april 2009)

Groep 4: naar Frerikshof (6 april 2009)

Vastenactie (19 maart 2009)

Carnaval (20 februari 2009)

De postzegels van Bodine (19 februari 2009)

NME Zintuigen groep 5 (18 februari 2009)

Deniz voorleeskampioen van Lichtenvoorde (7 februari 2009)

Finale Popstars (30 januari 2009)

Muziekproject groep 8 (januari, februari, maart 2009)

Afscheid Annie Boekelder (14 januari 2009)

IJspret voor de school + fimpje (9 januari 2009)

Kerst opschool (18 december 2008)

Sinterklaas + pepernotensambafilmpje(5 december 2008)

Groep 5: NME middag Vennebulten (1 december 2008)

Groep 7-8: Op school slapen (27-28 november 2008)

Groep 6: NME middag Vennebulten (25 november 2008)

'het Geheim van de St.Jorisschool' ontdekt! (14 november 2008)

Groep 7: Techniekmorgen (12 oktober 2008)

Groep 7-8: Voorleeswedstrijd (10 oktober 2008)

Groep 5-6: de Uit De Mode Show (3 oktober 2008)

Aan het werk voor het bloemencorso (13 september 2008)

Juf Wilma 50 jaar! (5 september 2008)

Slag(t)bal Jozef - Joris: de beker is terug! (26 juni 2008)

Oranje!(12 juni 2008)

Themadagen 'Indianen' (2, 3 & 4 juni 2008)

Gelderse handbalfinale Wijchen (28 mei 2008)

Groep 1 en 2 naar de kinderboerderij (27 mei 2008)

Groep 4 naar bakker Jos en 't Zwaantje (21-22 mei 2008)

Groep 7-8 in het Vragenderveen (20 mei 2008)

Juf Annelies 50 (13 mei 2008)

Vier nieuwe digitale schoolborden! (24 april 2008)

1 april en laadjes (1 april 2008)

Afsluiting thema eten en drinken groepen 0, 1 en 2 (23 april 2008)

MI-projecten door de hele school (januari-februari 2008)

Sjors Siemes bijna voorleeskampioen van Lichtenvoorde (16 februari 2008)

Carnaval(1 februari 2008)

IJpret voor de deur(21 december 2007)

Kerstmis (20 december 2007)

Sinterklaas (4 december 2007)

Groep 7-8: op school slapen (30 november & 1 december 2007)

Groep 2: voorbereidingen Sinterklaas (25 november 2007)

Strooipiet op school! (23 november 2007)

Groep 4: MI-project Water (22 november 2007)

Groep 5-6: Natuur- en Milieu-educatie (12 november 2007)

Groep 4: Zwemmen voor water (8 november 2007)

Nationaal Schoolontbijt (30 oktober 2007)

Voorleeskampioen (12 oktober 2007)

Groep 3: Naar de drukkerij (10 oktober 2007)

Dag van de leraar (5 oktober 2007)

Kinderboekenweek (3 - 12 oktober 2007)

Jongensteam handbalkampioen! (16 september 2007)

Feestdag (19 juni 2007)

Openstelling nieuwe school (1 juni 2007)

Nieuw in de nieuwe school: hoog meubilair groep 3-8 (16 mei 2007)

Gelders kampioenschap dameshandbal (9 mei 2007)

Een motor op het schoolplein (24 april 2007)

Techniekmorgen groep 8 (13 april 2007)

Nieuw in de nieuwe school: digitaal schoolbord groep 7-8 (18 maart 2007)

Techniekmorgen groep 6 (16 maart 2007)

Vastenactie (5 - 25 maart 2007)

Nieuw in de nieuwe school: borden groep 6-7 (7 maart 2007)

Carnaval (9 februari 2007)

MI-project 'bouwen' groep 1-8 (5 - 14 februari 2007)

Groep 7-8 naar het Vragenderveen (23 januari 2007)

Techniekmorgen in groep 7 (18 januari 2007)

Levend ganzenbord door de nieuwe school (10 januari 2007)


Hier vind je alles over de bouw van de nieuwe school: van weiland tot opening


Hieronder vind je alle avonturen beleefd op de oude school


Kerst tussen de verhuisdozen (20 december 2006)

Opruimen en inpakken (9 december 2006)

Sinterklaas (5 december 2006)

Kinderboekenweek (4 oktober 2006)

Alles over de reunië (30 september 2006)

Meisjesteam handbalkampioen! (24 september 2006)

Afscheid meester Henny (7 juli 2006)

Meest Oranje klas van Nederland? (16 juni 2006)

Schoolvoetbaltoernooi (12 en 26 april 2006)

Opa's in oma's in de kleutergroepen (maart/april 2006)

Nieuwe directeur al even op bezoek (3 april 2006)

1 april maar dan een dagje eerder (31 maart 2006)

Voorbereidingen Eerste Heilige Communie (14 maart 2006)

Carnaval (24 februari 2006)

IJspret groep 5-8 (28 jauari 2006)

Bezoek groep 1-2 aan de apotheek (24 jauari 2006)

Operatieassistent in de groep 2 (24 jauari 2006)

Kerstgaladiner groep 7-8 (22 december 2005)

Sinterklaas op school (5 december 2005)

Juf Aly 25 jaar juf (3 november 2005)

Kinderboekenweek (5 - 14 oktober 2005)

Kinderen groep 3 bezoeken bibliotheek (7 oktober 2005)

Dubbel jubileum meester Henny (27 september 2005)

Handbaltoernooi (18 & 25 september 2005)

Themadagen 'Terug naar de Middeleeuwen' (27, 28, 29 juni 2005)

De slagbalwedstijd van het jaar (11 juni 2005)

Boekpresentatie 'Raadsels rond 't Richtershuis' (6 juni 2005)

AMV-les groep 3 (15 april 2005)

Bezoek groep 4 aan de bakker (6 april 2005)

Bezoek Martine Letterie (4 april 2005)

Hoe dieren leven (16 maart 2005)

Sponsorloop Vastenactie (11 maart 2005)

Sneeuwpret (3 maart 2005)

Carnaval (4 februari 2005)

Kerstmis (december 2004)

Schilderlessen groep 7/8 (oktober-november 2004)

Sinterklaas (3 december 2004)

De judoles (28 oktober 2004)

Kinderboekenweek (6 tot 16 oktober 2004)

75 jaar bloemencorso (6 tot 10 september 2004)

Afscheid Lucy Engelbarts (1 september 2004)

De laatste schooldag (2 juli 2004)

Schoolverlatersdagen (17 - 19 juni 2004)

Sterrenwacht St.-Joris (8 juni 2004)

Schoolvoetbaltoernooi (14 en 21 april 2004)

Het feest van groep 1-2 (25 april 2004)

Eerste Communie (25 april 2004)

Groep 1-2 naar de brandweer (2 maart 2004)

Carnaval (20 februari 2004)

Kerst (16 - 18 december 2003)

Sinterklaas (5 december 2003)

Slapen en dromen (14 november 2003)

Voorleeswedstijd (30 oktober 2003)

Kinderboekenweek (1 - 11 oktober 2003)

Techniek op School (30 september 2003)

Handbaltoernooi (28 september 2003)

Annie Boekelder 25 jaar interieurverzorgster (1 september 2003)

Themadagen 2003 (30-31 juni 2003)

Schoolverlatersdagen 2003 (25-27 juni 2003)

Alle stoeltjes weg...(1 april 2003)

Excursie door Lichtenvoorde (17 februari 2003)

Kerstinloop (19 december 2002)

IJspret groep 5-8 (13 december 2002)

MYN ROMEINSE MVNT (8 november 2002)

Kinderboekenweek (2-11 oktober 2002)

Schoolverlaterdagen (1-3 juli 2002)

Sterren Cup straatvoetbal toernooi (15 mei 2002)

Groep 5-6 (2001-2002)

Voorbereidingen Communie 2002 (18 april 2002)

Handvaardigheidmiddag (31 januari 2002)

Kerst 2001 (20 december 2001)

Kinderboekenweek (3 - 12 oktober 2001)

Themadagen 2001 (16 - 18 juni 2001)

Schoolvoetbal (11 & 18 april 2001)

Slapen op school (30 juni 2000)

Flip de beer (zomer 2000)

Juf Marieke 25 jaar juf (2 februari 2000)

KinderBoekenWeek (oktober 1999)

Een tour door de school

Ga naar boven